Teslim Koşulları
 • Teslim Koşulları

  Sitemizde yer alan ürünlerin büyük çoğunluğu firmamızın kendi ithalatıdır. Bu nedenle ürünler firmamız deposundan direkt olarak müşterilerimize sevk edilmektedir. Aynı gün kargoya teslim edebildiğimiz ürünlerin detay bilgi sayfasında "2;Aynı Gün Kargoya Teslim"2; yazısı mevcuttur. Bu yazı bulunmayan ürünler 2-3 işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi günlerde saat 16.00’ya kadar siparişi ulaşan ve  bankamızdan ödeme teyidini aldığımız ürünler aynı gün kargoya verilir. Saat 16.00’dan sonra siparişi/ödemesi kesinleşen siparişler ertesi gün kargoya verilir. 
  Hazırlanan siparişler akşam 17.30 sonrası toplu olarak kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargo takip numarası sevkiyatın ertesi sabahı web sitemiz üzerinde sipariş formunuzun içinde "2;Kargo Takip No"2; olarak belirtilmektedir.
  Kargonun firmamız tarafından teslim edildikten sonra alıcıya ulaşmasına kadar geçen süreç alıcının bulunduğu şehirin İstanbul&tt2;a uzaklığına bağlı olarak değişmektedir. Kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Bayram öncesi gibi özel tarihlerde kargoların
  aşırı yoğun olduğunu dikkate alarak sipariş vermeniz tavsiye edilir.
   
  Cuma günleri saat 16.00’dan sonra ödemesi/siparişi kesinleşen ürünler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler tatilin bitimini takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.
   
  Kargo şirketleri, Cumartesi günleri öğlene kadar teslimat yapmakta, Pazar günü ise çalışmamaktadır.
   
  Eğer belli bir günde ulaşmasını istediğiniz bir gönderiminiz varsa bize önceden sipariş vererek sipariş notunuzda teslim edilmesini istediğiniz günü belirtirseniz hediyenizin o tarihte teslimatı için kargoya özel not verebiliriz.(Pazar günü teslimat hariç)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.