sipariş yardımı

SİPARİŞ VERME

1.Beğendiğiniz ürünün detay sayfasına girersiniz. Ürün adedini adet bölümüne yazarsınız. Ürün bilgilerinin altında bulunan pembe renkli "SEPETE AT" tuşunu tıklarsınız.

2.Sepete at tuşu sizi "alışveriş sepeti" bölümüne götürür.

Adet değiştirme

Eğer burada adet bilgisini değiştirmek isterseniz adet bölümüne istediğiniz adedi yazınız ve güncelle tuşunu tıklayınız.

Sepetten ürün silme
Bu bölümde sepetinizden çıkarmak istediğiniz ürün olduğu takdirde çıkarmak istediğiniz ürünün sol tarafındaki kutucuğun içinde Ö işareti bulunmasına dikkat ediniz. Sepetinizde kalmasını istediğiniz ürünlerde Ö işareti olmamalıdır. Silmek istediğiniz ürünü seçtikten sonra sil tuşuna basınız.

Sepetteki ürünlerin tümünden vazgeçme
Sepeti boşalt tuşunu tıklarsınız.

Sonra satın almak üzere seçme
Eğer ürünleri daha sonra satın almak üzere seçmek istiyorsanız üstte bulunan "Alışveriş Listeme ekle" tuşunu tıklayınız.

Sepetinize ürün eklemeye devam etmek istiyorsanız "Alışverişe devam" tuşunu; sepetinizdekileri satın almak için "Satın Al" tuşunu tıklayınız.

Alışverişe devam tuşunu tıkladıktan sonra başka ürünler seçerken yine aynı adımlar tekrarlanır. "Satın al" tuşunu tıkladığınız zaman 1.Teslimat Adresi bölümüne geçersiniz.

3.Teslimat adresi bölümünde eğer faturayı kendinize, siparişi başkasına yollamak istiyorsanız bunun seçimini yapmanız gerekir. Eğer fatura da, sipariş de aynı adrese gidecek ise bu bölümde bir şey yapmayıp "ileri" tuşunu tıklamanız yeterlidir.

Fatura adresi ile gönderim adresi farklı ise

Üstte bulunan sarı renkli yardım menüsünde "Adres defterinizden seçim yapın ya da yeni bir adres girin." satırında yeni adres bölümünü tıklayın.

Bu bölümde doldurulması zorunlu alanları doldurarak kaydedin.

Teslimat adresi bölümüne döndüğünüzde vermiş olduğunuz her iki adresin de yer aldığını göreceksiniz. Siparişinizin gönderilmesini istediğiniz adresi teslimat adresi ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresi fatura adresi olarak yuvarlak alanlara tıklayarak içi siyah dolu olacak şekilde seçiniz. Seçiminiz siyah dolu bir daire, seçmediğiniz içi boş daire olarak gözükecektir. Bu adreslerda hata varsa adreslerin yanında bulunan "Düzenle" yazısına tıklayarak tekrar bir düzeltme yapabilirsiniz.

İşleminiz bittikten sonra "1.Teslimat adresi" bölümünden "ileri" butonunu tıklayarak siparişe devam edersiniz.

4.Bir sonraki bölüm "2.Kargo seçimi" bölümüdür. Bu bölümde kargonuz için otomatik olarak hesaplanan kargo gönderim bedelini görürüsünüz. "İleri" butonunu tıklayarak siparişe devam edersiniz.

5.Sonraki bölüm "3.Ödeme Bilgileri" bölümüdür. Burada ödeme şeklinizi havale veya kredi kartı ile ödeme olarak seçersiniz. Seçmek istediğiniz ödeme şeklinin sol tarafındaki daire formunu tıklayarak seçiminizi belirtirsiniz. Seçtiğiniz ödeme şeklinin yanındaki daire formunun içi siyah ile dolu olmalıdır.

Havale ile ödeme şeklini seçtiyseniz:

Havale ile ödemeyi seçtikten sonra bu seçeneğin altında yer alan banka hesap numaralarımızdan birini aşağı ok tuşunu tıklayarak seçin. Seçtiğiniz satırın rengi laciverte dönecektir.

Siparişi vermek için "ileri" tuşuna basarak devam ediniz.

6.Sonraki bölüm "4.Sipariş onayı" bölümüdür. Bu bölümde seçtiğiniz ürünün altında yer alan boş kutucuğu tıklayarak hediye paketi istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğer hediyenize not eklemek isterseniz kutucuğun yanındaki Hediye Notu bölümüne yazabilirsiniz. Hediye Notu Bölümü 110 karakter ile sınırlıdır.

Eğer siparişiniz ile ilgili bize bir not düşmek isterseniz "Sipariş Notu" bölümüne yazabilirsiniz. Bu aşamada eğer bankanızın internet şubesinden hesabımıza havale çıkardıysanız "Ödeme Bildirim Formu"nu doldurarak bizi bilgilendiriniz. Havale yollarken siparişinizin onayı sırasında belirtilen sipariş numarasını havale bilgisine yazmanız siparişinizi çok daha hızlı olarak işleme almamıza yardımcı olacaktır.

Siparişinizi tamamlamak için en altta bulunan "siparişi onaylıyorum" tuşunu tıklayınız. Onay tuşunu tıklamadan siparişiniz firmamıza iletilmez. Siparişiniz ile ilgili olarak üyelik sırasında bildirmiş olduğunuz e-posta edresinize sipariş bilgileriniz iletilecektir.

Kredi kartı ile ödeme şeklini seçtiyseniz:

Sitemizde 50TL ve üzeri siparişlere taksit uygulanmaktadır. Bu nedenle eğer siparişiniz 50TL'den küçük ise taksit seçeneği göremeyeceksiniz. Siparişiniz 50 TL üzerinde ise anlaşmalı olduğumuz bankaların taksit seçenekleri seçim yapabilmeniz için gösterilecektir.

Seçmek istediğiniz ödeme seçeneğinin yanındaki daireyi tıklayarak seçili hale getiriniz. Dairenin içi siyah noktacık ile dolu olmalıdır. "ileri" tuşunu tıklayarak "4.Sipariş onayı" bölümüne geçiniz.

Bu bölümde seçtiğiniz ürünün altında yer alan boş kutucuğu tıklayarak hediye paketi istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğer hediyenize not eklemek isterseniz kutucuğun yanındaki Hediye Notu bölümüne yazabilirsiniz. Hediye Notu Bölümü 110 karakter ile sınırlıdır.

Eğer siparişiniz ile ilgili bize bir not düşmek isterseniz "Sipariş Notu" bölümüne yazabilirsiniz.

Kredi kartı ile ilgili istenen bilgileri gerekli alanlara yazarak doldurunuz.

Siparişinizi tamamlamak için en altta bulunan "siparişi onaylıyorum" tuşunu tıklayınız. Onay tuşunu tıklamadan siparişiniz firmamıza iletilmez. Siparişiniz ile ilgili olarak üyelik sırasında bildirmiş olduğunuz e-posta edresinize sipariş bilgileriniz iletilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.