S.S.S Sıkça Sorulan Sorular
 • S.S.S Sıkça Sorulan Sorular

   

  Hangi ülkelere ürün gönderimi yapılıyor?

  Sadece Türkiye sınırları içinde kalmak üzere ürün dağıtımı yapılmaktadır. Yurt dışından sitemize giren ziyaretçiler Türkiye’de bir adrese teslim edilmek üzere sevdikleri için hediye alımı yapabilirler.

   Siparişlerim kaç günde sevk edilir?

  Ürün detay sayfasında “Aynı Gün Kargoya Teslim” yazısı bulunan ürünler (resmi tatil günleri ve ödeme onayının gecikmesi hali hariç olmak üzere) için siparişin saat 16.00’ya kadar verilmesi halinde aynı gün kargoya teslimat yapılmaktadır. Saat 16.00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir.

  “Aynı Gün Kargoya Teslim” yazısı bulunmayan ürünler için kargoya teslim süresi 2-3 gündür.

  Cumartesi ve Pazar günleri ürün sevki yapılmamaktadır. Cuma günü saat 15.00 sonrasında yapılan siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

  Kargonun teslim süresi nedir ?

  Kargo şirketi normal şartlarda İstanbul’a uzaklığı 600 km. olan bölgeye 24 saat, daha uzak mesafelere ise 48 saatte teslimat yapmaktadır. Ancak Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Bayram öncesi gibi tarihlerde kargoların aşırı yoğunluğu dikkate alınarak önceden sipariş vermeniz tavsiye edilir. Kargo şirketi Pazar günleri teslimat yapmamaktadır.

  Kargo ücreti kime aittir ?
  Kargo ücreti alıcıya ait olup, sipariş aşamasında ürünlerin desi ve teslim adresine göre sistemde otomatik olarak hesaplanmakta ve fatura tutarına dahil edilmektedir. Kapıda Ödemeli satınlama yapmadıysanız kargo elemanına herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecektir. 100 TL ve üzeri tutarda siparişleriniz için kargo bedeli tarafımıza aittir. Sipariş bedeli her ne olursa olsun, moto kurye ile teslim edilmesini istediğiniz takdirde kurye bedeli faturanıza ilave edilecektir. 

  Ürün teslimatı ne şekilde yapılıyor?

  Tüm siparişler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığı ile sipariş formunuzda teslimat adresi olarak belirttiğiniz adrese yapılır. Cumartesi ve Pazar günü sevkiyat yapılmamaktadır. Kargo şirketi Pazar günleri çalışmamaktadır.

  Firmamızdan aldığınız tüm ürünler özenle ambalaj yapılmakta ve anlaşmalı kargo aracılığı ile sevkedilmektedir. Kargonun teslimi sırasında öncelikle kargonun ambalajını kontrol ediniz. Ezilmiş, açılmış, niteliğini yitirmiş ambalajları teslim almayınız. Kargonun teslimi sırasında ürünleri mutlaka kargo elemanının yanında kontrol ediniz. Ambalajdan çıkan ürünün hasarlı veya siparişinizden farklı olması halinde ürünleri teslim almayıp, kargo elemanına tutanak tutturmak suretiyle iade ediniz. Bu durumda gönderim ve iadesi için herhangi bir kargo bedeli talep edilmeyecektir. Sorunu seri biçimde giderebilmemiz için tutanak tutulurken veya hemen sonrasında sitemiz üzerinden e-mail yollamak veya (0212) 281 49 90 no’lu telefonumuzdan firmamıza ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz.

  Kargo şirketinin teslim belgesini imzalamanız halinde, siparişinin eksiksiz ve kusursuz biçimde teslim edildiğini kabul etmiş olacağınızı unutmayınız.

   Nasıl ödeme yapabilirim ?

  www.joyon.net sitesinden yapacağınız alışverişlerde VISA /MASTER CARD kredi kartları ile veya banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Mağazamızda Bonus, Shop&Miles, &Club, American Express,World ve bunlarla anlaşmalı diğer banka kartlarına vade farksız taksit yapılmaktadır. Taksitlendirme şekli aşağıda sunulu tabloda belirtilmiştir.

        TAKSİTLENDİRME TABLOSU

  ALIŞVERİŞ MİKTARI TAKSİT SAYISI
  49.99 TL’YE KADAR TEK ÇEKİM
  50,00 – 99,99 TL ARASI 2 TAKSİT
  100,00 – 299,99 TL ARASI 3 TAKSİT
  300 TL VE ÜZERİ 6 TAKSİT

  Banka havalesi ile yapılan alışverişlere % 3 iskonto yapılmaktadır. Sipariş ile ilgili banka havalesinin üç iş günü içinde hesabımıza ulaşmaması halinde siparişiniz iptal edilecektir.

  Siteden alışveriş güvenli mi ?

  Sitemizde network üzerindeki bilgi transferinde gelişmiş güvenlik protokolü olarak nitelendirilen SSL kullanılmaktadır. Kartınızdan tahsilat işlemi direkt olarak bankalarla şifreli olarak gerçekleştirilmekte ve tüm işlemler gizli olarak gerçekleşmektedir. Sitemizde data transferi işlemleri için gelişmiş güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Güvenlik gerekçesiyle üyelerimizin kredi kartı bilgileri kesinlikle saklanmamaktadır. Bu sebeple her alışverişinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekecektir. Kredi kartı bilgilerinizi her ne sebeple olursa olsun, firmamıza yollayacağınız e-mail, faks yazışması veya telefon görüşmelerinizde vermemenizi özellikle hatırlatırız.

  Üyelik bilgilerim güvende mi ?

  18 yaşını dolduran herkes sitemize ücretsiz üye olabilir ve sipariş verebilir. Gizlilik politikamız gereği, üyelik bilgileri tamamen gizli olup, her ne sebeple olursa olsun 3.şahıs veya kurumlar ile paylaşılmayacaktır. Vereceğiniz iletişim ve adres bilgileri siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek üzere kayda alınmaktadır. Firmamız personeli her ne sebeple olursa olsun formda verilenler dışında herhangi bir kişisel bilgi talep etmeyecektir.

  Ürün garantisi koşulları nelerdir?

  Sitemizde yer alan ürünlerin büyük bir bölümü firmamızın kendi ithalatıdır. Sevkiyat öncesi tüm ürünler tarafımızdan açılarak birebir görsel kalite kontrolü yapılmaktadır. Kalite kontrolünü takiben ürünler paketlenmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.