Ödeme Takibi
 • Ödeme Takibi

  Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

  Ödemenin havale ile yapılacağı belirtilen siparişler için banka hesap numaralarımıza havalenizin ulaşıp ulaşmadığı kontrol edilmektedir.

  Lütfen havale çıkarırken sipariş numaranızı açıklama bölümüne belirtiniz. Siparişte belirtilen isim ile havalede belirtilen ismin farklı olması, sipariş sırasında havale çıkarılacağı belirtilen banka yerine başka bankaya havale yapılması, ödemenizin takibi açısından zorluk çıkarmaktadır. Havaleyi farklı bir kişi çıkarıyorsa, lütfen siparişi veren kişinin isim ve sipariş numarasını belirtmeyi unutmayınız. Havale çıkarılırken firma ünvanımızın yerine web sitesi adresi yazılması bankalarca havalenizin hesabınıza geri iadesine neden olabilmektedir. Havalede yazılması gereken firma ünvanımız ödeme bilgilerinde belirtilmiştir.

  Siparişin kargoya teslimatı, ödemenin hesaplarımıza ulaşmasından sonra yapılmaktadır. Üç gün içerisinde havalesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilmektedir.

  Sözkonusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.