Hızlı Servis
HIZLI SERVİS

Sitemizde yer alan ürünlerin büyük çoğunluğu firmamızın kendi ithalatıdır. Bu nedenle ürünler firmamız deposundan direkt olarak müşterilerimize sevk edilmektedir. Siparişleriniz, ürün çeşidine bağlı olarak 2-3 işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Hazırlanan siparişler akşam 16.00 sonrası toplu olarak kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargo
takip numarası sevkiyatın ertesi sabahı web sitemiz üzerinde sipariş formunuzun içinde "Kargo Takip No" olarak belirtilmektedir. Kargonun firmamız tarafından teslim edildikten sonra alıcıya ulaşmasına kadar geçen süreç alıcının bulunduğu şehirin İstanbul'a uzaklığına bağlı olarak değişmektedir. Kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Cuma günleri saat 15.00'den sonra ödemesi/siparişi kesinleşen ürünler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler tatilin bitimini takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Kargo şirketleri, Cumartesi günleri öğlene kadar teslimat yapmakta, Pazar günü ise çalışmamaktadır.
Eğer belli bir günde ulaşmasını istediğiniz bir gönderiminiz varsa bize önceden sipariş vererek sipariş
notunuzda teslim edilmesini istediğiniz günü belirtirseniz hediyenizin o tarihte teslimatı için kargoya özel not verebiliriz. (Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.